• Nowe książki w bibliotece!

• Nareszcie!
            To będzie najwspanialszy miesiąc w bibliotece! Pojawiły się pierwsze paczki z cudownymi, nowiutkimi książkami, które zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. To dopiero początek szalonych zakupów a jeszcze trochę mamy do wydania laugh
          • Zdjęcia z Jubileuszu 110-lecia LO

• Szanowni Państwo,

Podczas obchodów Jubileuszu naszego LO wykonywane były nieodpłatnie zdjęcia przez absolwenta liceum - Pana Jana Cichonia.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać zdjęcia w wersji elektronicznej, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły:
            tel. 17 2271 545 lub przez maila:
            jubileusz110@lokolbuszowa.pl

Jeśli zdecydowaliby się Państwo na wykonanie zdjęć w wersji papierowej, prosimy o kontakt bezpośrednio z Panem Janem Cichoniem:

tel. kom. 692 550 382

Studio Foto-Video Jan Cichoń

M. Gołębiowska

M. Baran

• Odbiór świadectw dojrzałości

• Szanowni Maturzyści,

zapraszamy po odbiór świadectw, aneksów i informacji o wynikach egzaminu maturalnego w sekretariacie szkoły w godz. 8:00 - 15:00.

Niezmiennie - życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji życiowych zamierzeń.

Małgorzata Gołębiowska

wicedyrektor LO w Kolbuszowej

• Wakacje 2022

• Dziękujemy uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za całoroczny wysiłek włożony w pracę w mijającym roku szkolnym.

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów za troskę i wsparcie, którym otaczają swoje dzieci oraz za wykazywaną inicjatywę i aktywność w obszarze powinności wychowawczo-opiekuńczych szkoły.

Dziękujemy Organowi Prowadzącemu: Powiat Kolbuszowski - Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej za wsłuchiwanie się w potrzeby szkoły i dbałość o zapewnienie jak najlepszej bazy dydaktyczno-sportowej.

Życzymy, aby zbliżające się wakacje były czasem odpoczynku i radosnego czerpania życiodajnej energii, która pomoże sprostać trudom przyszłości.

Dyrekcja LO im. Janka Bytnara w Kolbuszowej

• Szkolny Konkurs Fotograficzny - Książka na wakacjach

• Zabierz książkę na wakacje i zrób jej piękne zdjęcie!

Na najpiękniejsze, najśmieszniejsze i oryginalne prace czekają nagrody!

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń LO, który od 24 czerwca do 9 września 2022 r. przyśle lub dostarczy do biblioteki szkolnej 1 lub 2 fotografie. Zdjęcia muszą przedstawiać książki w scenerii zgodnej z tematem konkursu (mogą być na nich osoby, zwierzęta, wnętrza, architektura, tradycje i zwyczaje). W konkursie przewidziane są wyróżnienia i nagrody książkowe. Wszystkie nagrodzone zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej.

Zgłoszenie wraz ze zdjęciami należy  wysłać w terminie do 9 września 2022 roku na adres: lo_kolb_nprcz@wp.pl lub dostarczyć odbitki w formacie 15x21 do biblioteki szkolnej od 1 do 9 września 2022 roku.

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

• Kolejne sukcesy Mateusza

• Ostatnie dwa tygodnie roku szkolnego 2021/2022 były dla Mateusza Bańki, ucznia klasy 3DP równie pracowite i owocne jak wcześniejsze. 11 czerwca  odbył się etap centralny IX edycji Olimpiady Wiedzy o UE w której wywalczył 8 miejsce. Natomiast 18 czerwca wziął udział w etapie centralnym IX edycji Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka i Świecie Współczesnym , uzyskując 6 miejsce przy minimalnej różnicy punktowej.

Jako laureat tych olimpiad Mateusz będzie mógł wziąć udział w zagranicznych wyjazdach do Brukseli i Starsburga oraz skorzystać z propozycji studiów na wybranych kierunkach.

Gratulujemy sukcesów!

Opiekun: mgr Halina Wojtyczka

• W poszukiwaniu autorytetów

• W czerwcu tego roku nasza szkoła wzięła udział w projekcie pt. „W poszukiwaniu autorytetów”. W dniach 13 i 15 czerwca zorganizowaliśmy dwie wycieczki edukacyjne.

Projekt pt. „W poszukiwaniu autorytetów” został dofinansowany w znacznej części przez Fundację PZU. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Ks. Arkadiusz, ks. Mariusz