• Zrób coś dla innych zyskując satysfakcję dla siebie!

• 26.02.2024 21:02
        • W najbliższy piątek i sobotę, t.j. 1 i 2 marca 2024 Regionalna Fundacja Rozwoju SERCE w Kolbuszowej jak co roku organizuje Wielkanocną Zbiórkę Żywności. Wolontariusze naszego liceum zostali poproszeni o pomoc (i wierzę, że tym razem również nie zawiedziemy). Jest więc wspaniała okazja do tego, aby otworzyć swoje serca na pomoc potrzebującym i wziąć udział w akcji.
          Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą i moga zaoferować dwie godziny swojego czasu na pomoc w Zbiórce i zechciałyby pełnić dyżury w sklepach zapraszam do kontaktu przez dziennik librus lub bezpośrednio w szkole. Dyżury można pełnić po dwie osoby lub pojedynczo.
          Prosze o zgłaszanie się do koordynatora wolontariuszy w liceum  - Joanny Kozubal

"Istnieją ludzie, którzy mają serce ze złota. Wszystko co czynią, jest odbiciem ich serdecznści

Phil Bosmans

Zapraszam do współpracy
          Joanna Kozubal

• Potrzebna pomoc dla Seniorów z Domu Pomocy

• 20.11.2023 09:27
        • Zwracam się z prośbą o pomoc w zebraniu artykułów potrzebnych Seniorom z Domu Pomocy, w którym swoją jesień życia spędza wielu często mocno schorowanych, ciężko doświadczonych przez życie pensjonariuszy. Jestem przekonana, że niewielkim nakładem sił możemy uatrakcyjnić im ten przedświąteczny i świteczny czas, sprawić radość, dać odrobinę nadziei, że nie są sami, że ktoś w tym zabieganym czasie jednak o nich pomyślał.
        • Zbiórka żywności

• 20.11.2023 09:27
        • W dniach 1.12.2023 i 2.12.2023 r. Regionalna Fundacja Rozwoju Serce organizuje na terenie naszego powiatu zbiórkę żywności. Zapraszam wszystkich wolontariuszy do wzięcia udziału w tej przedświątecznej akcji charytatywnej. Razem możemy sprawić by te Święta Bożego Narodzenia były bardziej radosne.
        • Świąteczna Zbiórka Żywności  - 31.03 - 01.04.2023
        • Świąteczna Zbiórka Żywności - 31.03 - 01.04.2023

• 20.11.2023 09:27
          • W dniach 31 marca i 1 kwiernia 2023 r. odbędzie się tzw. Wielkanocna zbiórka żywności.
            W  powiecie kolbuszowskim nad tą akcją czuwa jak co roku Regionalna Fundacja Rozwoju SERCE, która zaprosiła nas do współpracy.
            Sprawne przeprowadzenie akcji możliwe jest dzięki wolontariuszom, którzy pełnią dyżury w wybranych sklepach i zachęcają kupujących, aby zechcieli podzielić się z potrzebującymi.
            Zapraszam wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w tej akcji, aby zgłaszali się na dwugodzinne dyżury w sklepach WARZYWNIAK i DELIKATESY CENTRUM. Wierzę, że wśród uczniów naszego liceum jest wielu dobrych ludzi - otwartych i wrażliwych na potrzeby innych.
            Zapisy codziennie w godzinach pracy począwszy od 16 marca 2023 prowadzi Joanna Kozubal. Można też zgłaszać się za pośrednictwem e-dziennika, pojedynczo lub w parach.
            Bądź dobry - poświęć troszkę czasu dla innych.
          J.K.