• Puchar Polski w Nordic Walking

• 14.06.2016 09:53
        • W sobotę 11 czerwca 2016 r.  na terenie stadionu w Kolbuszowej miała miejsce wspaniała sportowa impreza ogólnopolska "Puchar Polski w Nordic Walking". Od kilku lat jeden z ważnych zaszczytnych etapów tych zmagań decyzją Polskiej Federacji Nordic Walking odbywa się właśnie u nas. To zasługa organizatorów i wolontariuszy, którzy pracowicie i z wielkim oddaniem starają się pomagać uczestnikom. Jest to też okazja do zaprezentowania naszej gościnności zawodnikom z całej Polski. Podjum opanowali zawodnicy Kolbuszowszczyzny - Gratulujemy!

• "Piosenka jest dobra na wszystko"

• 14.06.2016 09:54
        • W dniach 8 i 9 czerwca na stadionie w Kolbuszowej odbył się Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Piosenka jest dobra na wszystko". Na festiwalu nie zabrakło też wolontariuszy z LO i zaprzyjaźnionych szkół kolbuszowskich. Dwa dni zmagań uczestników konkursu piosenki  starali się umilać i wspierać swoim zaangażowaniem uczniowie naszej szkoły. To wspaniały sposób na integrację młodych ludzi z całej Polski. Dziękujemy, za to, że mogliśmy być z Wami :)
        • Footballowa Kolbuszowa

• 18.05.2016 14:47
        • Witajcie,
          Jak co roku Regionalna Fundacja Rozwoju SERCE w Kolbuszowej organizuje w dniach 4 i 5 czerwca 2016 r. festyn środowiskowy połączony z turniejem piłkarskim Footballowa Kolbuszowa. Zawsze chętnie pomagaliśmy jako wolontariusze nie bez satysfakcji. Mam nadzieję, że i tym razem nie będzie brakowało chętnych. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 2.06.2016 o godz. 15:00 na stadionie w Kolbuszowej.
          Obecność wolontariuszy na spotkaniu jest obowiązkowa, ponieważ konkretne osoby zostaną przypisane do poszczególnych zadań! Czekamy na Wasze zgłoszenia - zapisy prowadzi p. J. Kozubal
        • Kilometry Caritas

• 16.03.2016 10:00
        • W dniu 13 marca 2016r. trzynaście wolontariuszek z naszego LO i dwie z Gimnazjum Nr 2 uczestniczyły w akcji charytatywnej organizowanej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej i Caritas w Kolbuszowej pod hasłem "KILOMETRY CARITAS". Akcji zbierania złotówek towarzyszył kiermasz ozdób świątecznych, zabawy artystyczne i sportowe dla dzieci i młodzieży oraz bieg na dystatnach na 2,7 km i 8 km. Wiele atrakcji, wielu zawodników i miła, życzliwa atmosfera towarzyszyła inauguracji akcji bicia rekordu Guinessa. Czy nam Polakom uda się pobić rekord Austriaków? Czas pokaże. My już wiemy, że na tej akcji nie poprzestaniemy i będziemy próbować dalej, tym bardziej, że zbierane pieniążki przeznaczone będą na potrzeby dzieci, młodzieży i seniorów z naszego powiatu.  Udało się zebrać 880 zł.
          Za pomoc dziękujemy: Ani, Sylwii, Alicji, Kindze, Karolinia, Dorocie, Judycie, Patrycji, Asi, Justynie, Karolinie, Madzi, Natalii i Marzenie.
          J. Kozubal