• Czerwiec pełen wyzwań

• 05.06.2017 18:19
        • Mamy czerwiec i jak co roku wiele się dzieje
          W ostatnią sobotę byliśmy na Pucharze Polski w Nordic Walking.
          Zapraszam tych, którzy lubią bawić się z dzieciaczkami, na środę 7 czerwca potrzebuję 2 - 4 osób do pomocy podczas Dnia Rodziny w Przedszkolu Nr 1. Pomoc będzie polegała na malowaniu dzieciom ich twarzyczek oraz modelowaniu baloników. Czekam na Wasze zgłoszenia. Cała zabawa potrwa około 2 - 3 godz.
          W dniach 12 - 13 czerwca w Zespole Szkół Specjalnych odbędzie się coroczny Festiwal "Piosenka jest dobra na wszystko". Organizatorzy zapraszają chętnych wolontariuszy do wspólnej zabawy i pomocy, ja od siebie mogę dodać, że to naprawdę profesjonalnie przygotowywana, magiczna impreza w cudownej atmosferze
          Zachęcam do udziału.
          17 - 18 czerwca odbędzie się 9 edycja Footballowej Kolbuszowej. Potrzebni są wolontariusze na dwa dni tej sportowo - rodzinnej imprezy. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 14 czerwca - czwartek o godzinie 15 na stadionie w Kolbuszowej, ale listę chętnych wolontariuszy musimy sporządzić i przekazać do 12 czerwca.
          Obecność na spotkaniu organizacyjnym jest obowiązkowa, ponieważ konkretne osoby zostaną przypisane do określonych zadań.
          Z niecierpliwością czekam na Wasze zgłoszenia!

• Wielkanocna Zbiórka Żywności

• 26.03.2017 09:56
        • POMOŻESZ? POMÓŻ, BO MOŻESZ!
          Drodzy Wolontariusze zapraszam do udziału w kolejnej akcji charytatywnej Wielkanocnej Zbiórki Żywności. Już w najbliższy piątek i sobotę:  31 marca - 1 kwietnia 2017 r. w naszym mieście będziemy zbierać żywność dla potrzebujących.
          Zapisy na dyżury w sklepach prowadzi Joanna Kozubal, można zgłaszać się osobiście lub w formie elektronicznej. Zapraszam do współpracy!
        • Podsumowanie akcji "Pączkujemy dla Emilki"

• 02.03.2017 09:54
        • W akcji wzięły udział wszystkie klasy naszego liceum, oraz wielu nauczycieli i dyrektor szkoły. Zjedzonych zostało 410 pączków, co zaowocowało przekazaniem darowizny na leczenie i rehabilitację Emilki Cabaj w kwocie 419 zł.
          Wszystkim ofiarodawcom z całego serca dziekuję i życzę aby dobro, którym podzieliliście się w tej akcji wróciło do Was zwielokrotnione.
        • Pączkujemy dla Emilki

• 21.02.2017 16:13
        • Już w najbliższy czwartek zwyczajowo obchodzimy "Tłusty czwartek", rozsmakowujemy się w pączkach i innych słodkich smakołykach.
          Wszystkich uczniów i pracowników szkoły zachęcamy do złożenia zamówienia i wpłacenia pieniążków za pyszne pączki, które zostaną dostarczone we czwartek. Dzięki przychylności kierownika hipermarketu TESCO w Kolbuszowej, będziemy mieli możliwośż zakupienia pysznych pączków w okazyjnej cenie. Minimalny koszt pączka z dżemem i cukrem pudrem to 60 gr - mile widziane sa jednak większe kwoty.
           Całkowity zysk z prowadzonej akcji zostanie przekazany na konto Emilki Cabaj, która wymaga  rehabilitacji po przebytej ciężkiej chorobie i operacji serca. Emilka jest bardzo dzielną dziewczynką -  rodzice i przyjaciele każdego dnia walczą o jej godne życie i prawidłowy rozwój.
          Zamówienia i pieniążki zbierają Dorota Ślęzak i Klaudia Panek z klasy IIc z pomoca opiekuna J. Kozubal