• Wymiana do Turcji - wyniki klasyfikacji

• 22.03.2024 23:10
        • Pierwsza wymiana uczniów w ramach realizowanego projektu Erasmus + odbędzie się w dniach 15 - 19 kwietnia do Turcji, do szkoły partnerskiej CEM SULTAN ANATOLIAN IMAM HATIP HIGH SCHOOL w Bursie.
        • Godzina dla Ziemi”- 23 marca 2024

• 22.03.2024 22:53
        • Uczestnicy projektu Erasmus+ w naszej szkole zachęcają całą społecznośc szkolną oraz mieszkańców Kolbuszowej do dołączenia do Akcji „Godzina dla Ziemi”

„Godzina dla Ziemi”-23 marca 2024

Co roku w ostatnią sobotę marca, obchodzona jest na całym świecie „Godzina dla Ziemi”.
          Tego dnia o 20:30 czasu lokalnego symbolicznie gasi się światło na 60 minut.
          Ludzie wyłączają je w swoich domach, a firmy oraz władze miast wygaszają iluminacje charakterystycznych budynków i obiektów. Ma to na celu zwrócenie uwagi ludzi na dobro naszej planety i zadbaniu o nią nie tylko raz w roku. W naszej szkole w ramach projektu Erasmus+ uczniowie zaangażowali się do wykonania plakatów tradycyjnych bądź interaktywnych.
          Prace możemy podziwiać na tablicach informacyjnych na 1. i 2. piętrze.
          Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, sumiennością i różnorodnością w swoich pracach.

Marta Rozmus i Wiktoria Zielińska, kl 3d

• Nowy projekt ERASMUS+

• 12.03.2024 23:04
        • W związku z otrzymaniem przez nasze liceum akredytacji programu Erasmus+ rozpoczynamy realizację kolejnego już projektu międzynarodowego.
        • Smog – czy wiesz o nim wszystko?

• 18.11.2019 20:11
        • Chcielibyśmy wszyscy oddychać czystym powietrzem, jednak problem smogu nasila się w naszym kraju zwłaszcza w sezonie  zimowym. Skutki zanieczyszczonego powietrza odczuwamy coraz wyraźniej, a jego negatywny wpływ na nasze zdrowie jest potwierdzony w wielu badaniach.