• Pączkujemy dla Emilki

• 21.02.2017 16:13
      • Już w najbliższy czwartek zwyczajowo obchodzimy "Tłusty czwartek", rozsmakowujemy się w pączkach i innych słodkich smakołykach.
        Wszystkich uczniów i pracowników szkoły zachęcamy do złożenia zamówienia i wpłacenia pieniążków za pyszne pączki, które zostaną dostarczone we czwartek. Dzięki przychylności kierownika hipermarketu TESCO w Kolbuszowej, będziemy mieli możliwośż zakupienia pysznych pączków w okazyjnej cenie. Minimalny koszt pączka z dżemem i cukrem pudrem to 60 gr - mile widziane sa jednak większe kwoty.
         Całkowity zysk z prowadzonej akcji zostanie przekazany na konto Emilki Cabaj, która wymaga  rehabilitacji po przebytej ciężkiej chorobie i operacji serca. Emilka jest bardzo dzielną dziewczynką -  rodzice i przyjaciele każdego dnia walczą o jej godne życie i prawidłowy rozwój.
        Zamówienia i pieniążki zbierają Dorota Ślęzak i Klaudia Panek z klasy IIc z pomoca opiekuna J. Kozubal