• SZLACHETNA PACZKA - PILNE!

• 19.11.2016 06:22
        • W KAŻDYM Z NAS TKWI MOC CZYNIENIA DOBRA
          Baza rodzin już otwarta, zachęcam do wysiłku i organizacji paczki, my w Liceum też będziemy przygotowywać, chętnych mam nadzieję nie braknie i uda się przygotować wyjątkowe prezenty  Wszystkich, którzy sercem czują, że to ważne zapraszam do współpracy. W szczególności o kontakt proszę przewodniczących klas, które zechcą się zaangażować. Satysfakcja gwarantowana.
        • Świąteczna Zbiórka Żywności

• 19.11.2016 06:09
        •  W dniach 25-26 listopada 2016 r odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności.
          Już dziś zapraszamy chętnych do współpracy.
          Są jszcze wolne miejsca w sobotę. Nie przegap okazji żeby pomóc innym. Zapisy na dyżury w sklepach prowadzi J. Kozubal.
        • Akademia Przyszłości

• 09.11.2016 19:06
        • Akademia Przyszłości

To ogólnopolski program, który dzięki unikalnej metodologii - Systemowi Motywatorów Zmiany przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu. Akademia sprawia, że dzieci, które dotychczas czuły się nieważne, mogą poczuć się wyjątkowe. Stają się czyimś oczkiem w głowie. To uczucie przeprowadza je do lepszego życia. Dzięki całorocznej pracy z tutorem- wolontariuszem, Akademia zapewnia mądrą pomoc swoim podopiecznym. W Akademii dziecko jest najważniejsze. Wierzymy w jego potencjał. Wiemy, że zasługuje na czas i uwagę. Traktujemy je poważnie, jest naszym partnerem.
          Zastanów się, może TY zechcesz zostać przewodnikiem do sukcesu jakiegoś dziecka.
          Więcej o Akademii na
          www.akademiaprzyszlosci.org.pl