• Świąteczna Zbiórka Żywności

• 01.12.2015 08:31
        • Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej, jaka odbędzie się w najliższy piatek i sobotę pod nazwą Świąteczna Zbiórka Żywności. Zgłoszenia  na zbiórkę przyjmuje p. Joanna Kozubal.
          Dla wolontariuszy przewidziane są upominki.wink
        • Rejestracja dawców szpiku kostnego w LO - DZIĘKUJEMY!

• 19.10.2015 20:27
        • W dniu dzisiejszym w naszej szkole w godzinach od 12.00 do 18.00 odbywała się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego pod patronatem Fundacji DKMS Polska.
          Hubercik, trzymaj się to wszystko dla Ciebie!
          Zarejestrowaliśmy 297 dawców, to wspaniały rekord w Kolbuszowej. Dziękujemy za ofiarność i pomoc wszystkim, którzy dzisiaj dali świadectwo odwagi i wielkiego serca - podjęli decyzję o rejestracji. Decyzję taką podjęli zarówno pełnoletni uczniowie naszej szkoły, absolwenci, pracownicy, jak i wielu, wielu mieszkańców naszego miasta i powiatu.
          Fundacja zebrała tez 1808,5 zł na działalnośc fundacji DKMS. Pieniądze te przeznaczone będą na finansownie badań próbek krwi i wymazów pobranych od dawców oraz na cele statutowe DKMS.
          Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, bez pomocy których nie udałoby się tak sprawnie przeprowadzić tego wydarzenia. Podziękowania składamy pielęgniarkom, za ich uśmiech i życzliwość przy pobieraniu krwi, uczniom i uczennicom Liceum Ogólnokształcacego, którzy po przeszkoleniu pomagali w przeprowadzeniu procedury rejestracji. Pracownicy PCPR-u uświetnili akcję wspaniałymiwypiekami, którymi częstowali dawców i wolontariuszy.

• Wyniki akcji "Podziel się posiłkiem"

• 02.10.2015 08:48
        • DZIĘKUJEMY!
          W ostatniej akcji charytatywnej "Podziel się posiłkiem" wspólnie z wolontariuszami innych szkół z powiatu zebraliśmy 1080 kg przeróżnych, ale bardzo potrzebnych artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących rodzin z Powiatu Kolbuszowskiego.
        • Nie przegap szansy - pomóż Hubercikowi!

• 01.10.2015 20:46
        • Przed nami wielka próba empatii i radości z niesienia pomocy innym.
          Przyłączcie się do akcji dedykowanej małemu chłopcu Hubertowi, który pochodzi z naszego powiatu i bardzo potrzebuje pomocy. W dniu 19 października 2015 r. będziemy rejestrować potencjalnych dawców  komórek macierzystych, potrzebni są wolontariusze, którzy pomogą w organizacji tej akcji. Chętni proszeni są o jak najszybsze zgłaszanie do opiekuna wolontariatu - p. J. Kozubal
        • Dni Papieskie

• 01.10.2015 20:36
        • Już w najbliższym tygodniu w dniach 9 - 10 października 2015 r. obchodzić będziemy Dni Papieskie w Kolbuszowej. Tegoroczne hasło, to: JAN PAWEŁ II - PATRON RODZNY.
          Jedna ze stacji pątniczych (przystanków) będzie zorganizowana w naszej szkole. Zapraszam wolontariuszy lub inne chętne osoby do pomocy. Szczegóły u opiekuna wolontariuszy - p. J. Kozubal