• Zagraliśmy z głową - 29. finał WOŚP

• 03.02.2021 06:35
        • Kolejny raz się udało. Zebraliśmy ok. 33000 zł!!!. 30 wolontariuszy  (w tym 28 uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej) kwestowało w Kolbuszowej, Kolbuszowej Górnej, Kolbuszowej Dolnej, Weryni, Cmolasie, Trzęsówce, Majdanie Królewskim. Lipnicy, Mechowcu i Dzikowcu. Niektórych wolontariuszy można było spotkać od wczesnych godzin porannych do wieczora, dlatego zawartość puszek była imponująca. Julka Skowrońska  i Ola Rudny (3b) zebrały wspólnie ponad 6 500 zł. Dzięki życzliwości i hojności mieszkańców powiatu kolbuszowskiego w puszkach wolontariuszy znalazło się ok. 26 000 zł.

• Gramy z głową, czyli 29.finał WOŚP w Kolbuszowej

• 19.01.2021 22:08
        • 31 stycznia po raz 29. zagra w Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, i jak co roku, zagra również w Kolbuszowej.

Na ulicach naszego powiatu i miasta będzie można spotkać wolontariuszy, zbierajacychfundusze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W tym roku współpracuje z nami  Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego „Chlebek” oraz Kolbuszowski Klub NordicWalking.
        • Ogólnopolska akcja "Podziel się książką"

• 10.12.2020 09:38
        • Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w ogólnopolskiej akcji "Podziel sie książką" organizowanej przez Ferrero Polska Commercial.
          Jesli dysponujesz bajkami, książkami dla dzieci i młodzieży, z których już nie korzystasz, wyrosłeś, albo po prostu nie masz już na nie miejsca w swoim domu, nie wyrzucaj przekaż innym, pozwól przezywać kolejnym czytelnikom przygody, emocje...
          Akcja trwa do 21 grudnia 2020 r. Wszystkie pozycje, którymi zechcecie obdarować innych zostaną przekazane potrzebującym, za pośrednictwem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej. Książki mozna przynosić do szkoły od dnia 11.12.2020 i skladać w pudełku przy wejściu lub bezposrednio do biblioteki miejskiej do 21 grudnia 2020.
          J.K.

• Szlachetna Paczka - tym roku Wpłacam i pomagam

• 28.11.2020 18:01
        • Z przykrością zawiadamiam, że w bieżącym roku szkolnym ze względu na sytuację epidemiczną nie podejmujemy się realizacji i przygotowania Szlachetnej Paczki. To nie znaczy jednak, że nie będziemy wspierać potrzebujących.
          Zachęcam wszystkich, którzy mają taką mozliwość i wewnętrzną potrzebę pomagania innym, by w bieżacym roku skorzystali z możliwości jaką oferuje Stowarzyszenie Wiosna i dokonali wpłaty dowolnej wybranej przez siebie kwoty na rzecz osób żyjących w skrajnym ubóstwie często bez dostępu do bieżącej wody. Można to zrobić korzystając z linku: Wpłacam i pomagam.
          Joanna Kozubal
        • Szlachetna paczka przekazana

• 06.12.2019 21:03
        • Drodzy uczniowie, Szanowni Rodzice i Wspaniali Nauczyciele,
          wszystkim razem i kazdemu z osobna pragnę podziękować za ogromne zaangażowanie w realizację pięknej inicjatywy, jaką jest Szlachetna Paczka.
          Dzisiaj udało się sfinalizować akcję przeprowadzoną w ostatnim tygodniu w naszej szkole. Wolontariusze spakowali wszystkie dary dla wybranej Rodziny, udekorowali i opisali paczki, które jeszcze dzisiaj zostały odwiezione do bazy w Kolbuszowej, skąd w najbliższych dniach trafią do właściwych osób. Mamy nadzieję, że Nasza Rodzina będzie zadowolona i że przez zbliżające się Święta będą mogli cieszyć się wspaniałą atmosferą, czując ciepło i życzliwość naszych serc.
          Jeszcze raz bardzo dziękuę wszystkim za pomoc.