• Trwa 30 finał WOŚP

• 30.01.2022 00:28
        • Jeśli chcesz zagrać z WOŚP nie wychodząc z domu to ten link jest dla Ciebie ☺

Jeśli masz ochotę na spacer, wolontariuszy z puszkami spotkasz w niedzielę na ulicach Kolbuszowej, w Kolbuszowej Górnej, Kolbuszowej Dolnej, Weryni, Niwiskich, Mechowcu, Cmolasie, Majdanie Królewskim, Dzikowcu i Lipnicy. Zagrajmy razem!

• Pomoc w zebraniu środków finansowych na wyjazd dzieci niepełnosprawnych na pielgrzymkę do Medjugorie.

• 10.11.2021 18:56
        • W dniach 02 - 05.11.2021r . Szkolne Koło Wolontariatu w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem ISKIERKA działającym przy Zespole Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej przeprowadziło akcję charytatywną na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.  Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w zebraniu funduszy na pomoc w finansowaniu pielgrzymki dzieci niepełnosprawnych do Medjugorie.

Bardzo dziękuję uczennicom, które zechciały upiec słodkości i przeznaczyć je do sprzedaży - ciezyły się dużym zainteresowaniem. Dziękuję wolontariuszkom, za zaangażowanie podczas tygodniowej akcji.

Przede wszystkim bardzo dziękuję za ofiarność społeczności szkolnej. Dzięki Wam drodzy uczniowie i nauczyciele udało się zebrać 760 zł, które zostaną w dniu 9.11.2021 r. zostały przekazane na rzecz Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych ISKIERKA w Kolbuszowej Dolnej.
          Życzę wszystkim poczucia satysfakcji z pomocy jaką niesiemy. Zachęcam do dalszej współpracy.

Obdarowani przygotowali (między innymi dla naszego liceum) podziękowania w formie nagrania - link poniżej:
          nagranie
          J. Kozubal