• 32 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY JUŻ 28 STYCZNIA

• Tegoroczny cel: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych
            My też gramy i zbieramy na zakup urządzeń diagnostycznych.
            Wolontariuszy ze sztabu działającego przy LO będzie można spotkać w Kolbuszowej, Kolbuszowej
            Górnej, Kolbuszowej Dolnej, Niwiskach, Cmolasie, Dzikowcu, Lipnicy, Mechowcu i Komorowie.

Tegoroczny finał zacznie się już w piątek 27 stycznia. Zapraszamy m.in. do udziału w:
            - biegu „Policz się z cukrzycą” (27 stycznia),
            - „Dniu dawcy szpiku” (28 stycznia) organizowanym przez harcerzy z 18 DW „Agat” działającej przy
            naszym LO.
            Nasz sztab przygotował też inne trakcje. Szczegóły na stronie

• LONDON CALLING!

• Zapraszamy uczniów szkół podstawowych  i ponadpodstawowych naszego powiatu na dwa konkursy powiatowe organizowane przez nasze liceum: XX edycję konkursu Mistrz Języka Angielskiego i XX Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Obydwa konkursy odbędą się 21 lutego 2024, a zgłoszenia przyjmujemy do 14 lutego. Regulamin konkursu, karty zgłoszeń oraz oświadczenia RODO znajdują się w linku poniżej.
        • Finał konkursu „NAUKOLATEK – Nastoletni Naukowiec”

• W Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej odbył się finał wojewódzki I edycji konkursu „NAUKOLATEK – Nastoletni Naukowiec”, do którego zakwalifikowało się 15 zespołów uczniowskich z trzech województw: podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Konkurs był realizowany w ramach projektu „Politechniczna Sieć Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”

Wśród uczestników tego etapu znaleźli się nasi uczniowie z klasy 3A - Konrad Kisiel, Kacper Orzech i Bartosz Sawuła, których opiekunem dydaktycznym była p. mgr Anna Rożnowska.

• Wyniki sesji jesiennej olimpiady Olimpus z języka angielskiego – 2023

• Miło jest nam poinformować, że wśród 51 licealistów naszej szkoły, którzy wzięli udział w jesiennej edycji konkursu Olimpus z języka angielskiego tytuł laureata uzyskali:
            Kamil Jeż z klasy 4a - 12 miejsce (op. J.Kasak)
            Kornel Zięba z klasy 1a – 14 miejsce (op. J.Łakomek)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach.