• Wyniki Ogólnoszkolnego Konkursu Matematyczno-Logicznego "LOgik"

• Oto lista uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w finale konkursu "LOgik":

1. miejsce Martyna Płaza (3AP); op. p. M. Gołębiowska

oraz podopieczni p. J. Michalczyk:

2. miejsce: Katarzyna Pisarczyk (3BG)

3. miejsce: Dominik Jabłoński (3AG)

wyróżnienia:

• Jakub Podczaski (3AG)
            • Olga Borowska (3BG).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MG

• Projekt eTwinning

• Grupa języka francuskiego z klasy 1 d oraz kilka uczennic z klas 1a i 1b rozpoczęła realizację projektu ewinning „Partager c'est multiplier”Jego celem jest stworzenie uczniom możliwości wykorzystania języka francuskiego w kontaktach z rówieśnikami ze szkół europejskich. Naszymi partnerami są szkoły z Grecji, Rumunii, Portugalii, Azorów (wyspy przynależące do Portugalii). Mamy nadzieję, że projekt będzie okazją do poznania sposobu życia młodzieży w tych krajach, ich zainteresowań oraz tradycji i historii ich krajów.
            Wszyscy uczniowie będą pracowali wspólnie na platformie TwinSpace poszerzając swoje umiejętności informatyczne oraz komunikując się za pomocą nowych technologii.

Magdalena Baran