• Szkolny Dzień Zdrowia Psychicznego

• 13.10.2022 12:16
          •         W dniu  10. 10. 2022 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.  Nasza szkoła włączyła się w akcję uświadamiającą istotę tego typu działań. Wspólnie z uczennicami klasy II d oraz Samorządem Uczniowskim przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji. W programie znalazła się m.in wystawa tematyczna, darmowe przytulasy, kącik "dobrej książki"w nurcie psychologicznym oraz słodki poczęstunek i koszyk myśli motywujących. W tle czas miło urozmaicała muzyka tematyczna z radia węzeł.  Ponadto na znak solidarności z osoabmi zmagającymi się z problemami natury psychicznej rozdawane były zielone tasiemki i przypinki.
          • Targi edukacyjne w Rzeszowie

• 31.03.2022 11:15
          • W dniach 29, 30 marca 2022 roku uczniowie z klas maturalnych uczestniczyli w Targach Edukacyjnych na hali widowiskowo – sportowej Rzeszów - Podpromie.

• Kiermasz Świąteczny "Dla Amelii"

• 17.12.2021 11:05
          • W dniach 1, 2 grudnia 2021 roku w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Jego celem była zbiórka pieniędzy na kupno nowego wózka dla Amelii Michalskiej - uczennicy klasy I d. Inicjatorkami akcji były: Ewa Pindel (pedagog szkolny) oraz Agnieszka Ragan
            (psycholog z PPP)
          • Projekt  - Podpaski dla szkół
          • Projekt - Podpaski dla szkół

• 09.11.2021 13:56
          • W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział  w projekcie pn: „Podpaski dla szkół” realizowanym przez Fundację Dominiki Kulczyk.
      • Pedagog szkolny

•

"Młodzi mają różne własne sprawy, własne zmartwienia, własne łzy i uśmiechy, własne młode poglądy i młodą poezję. Często ukrywają przed dorosłymi, bo się wstydzą, nie ufają, bo boją się, żeby się z nich nie śmieli."

/ Janusz Korczak - Prawidła życia, Wybór pism T. IV s. 8/

O mnie...

Nazywam się Ewa Pindel. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych
        o specjalizacji
        psychoprofilaktyka społeczna Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu terapii pedagogicznej
        ( Uniwersytet Rzeszowski) i
        doradztwa zawodowego  (Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu). Już podczas studiów nabywałam doświadczenia w ramach pracy w charakterze wolontariusza w Świetlicy Socjoterapeutycznej  "KARAN" oraz Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie. Po studiach magisterskich odbyłam 8- miesięczny staż    w Domu Dziecka nr. 2 w Rzeszowie. Obecnie pełnię funkcję pedagoga szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej. Interesuję się psychologią, coachingiem kariery, doradztwem zawodowym. W wolnych chwilach chodzę do teatru, kina, czytam książki.

Moim życiowym mottem jest:                  " Najlepszą drogą do poznania samego siebie jest pomoc udzielana drugiemu człowiekowi".

•

telefon: 2271 - 545, wew.28