• Podkarpackie Targi Edukacyjne 2018

• 20.03.2018 09:16
          • W dniu  28 lutego bieżącego roku uczniowie klas III uczestniczyli w Targach Edukacyjnych EduSalon  na arenie G2A w Jasionce. Nasza młodzież od wielu lat uczestniczy w tym wydarzeniu.

• III Kongres Mediatorów Szkolnych " Tuż przed falą"

• 22.11.2018 09:29
          •     8 XII 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 18 w Rzeszowie odbył się III Kongres Mediatorów Szkolnych "Tuż przed falą", w której udział wzięły: uczennica klasy III b - Magdalena Uniert ( mediator rówieśniczy) wraz z opiekunem  - Ewą Pindel ( pedagog szkolny).
          • Światowy Dzień HIV/AIDS

• 11.12.2017 12:12
          •      Światowy Dzień AIDS, obchodzony 1 grudnia, został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1988 roku, by zwrócić uwagę świata na problemy wynikające z epidemii HIV/AIDS. Symbolem solidarności z osobami żyjącymi z HIV
            i AIDS i ich bliskimi jest Czerwona Kokardka – nieodłączny element obchodów Światowego Dnia AIDS. Na świecie żyje z wirusem HIV blisko 37 mln osób.

• Szkolny Dzień Mediacji

• 20.10.2017 14:05
          •     19.10.2017 roku to bardzo ważna data w kalendarzu działań naszej szkoły. W tym dniu obchodziliśmy Szkolny Dzień Mediacji.

• Pedagog szkolny

•

"Młodzi mają różne własne sprawy, własne zmartwienia, własne łzy i uśmiechy, własne młode poglądy i młodą poezję. Często ukrywają przed dorosłymi, bo się wstydzą, nie ufają, bo boją się, żeby się z nich nie śmieli."

/ Janusz Korczak - Prawidła życia, Wybór pism T. IV s. 8/

O mnie...

Nazywam się Ewa Pindel. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych
        o specjalizacji
        psychoprofilaktyka społeczna Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu terapii pedagogicznej
        ( Uniwersytet Rzeszowski) i
        doradztwa zawodowego  (Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu). Już podczas studiów nabywałam doświadczenia w ramach pracy w charakterze wolontariusza w Świetlicy Socjoterapeutycznej  "KARAN" oraz Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie. Po studiach magisterskich odbyłam 8- miesięczny staż    w Domu Dziecka nr. 2 w Rzeszowie. Obecnie pełnię funkcję pedagoga szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej. Interesuję się psychologią, coachingiem kariery, doradztwem zawodowym. W wolnych chwilach chodzę do teatru, kina, czytam książki.

Moim życiowym mottem jest:                  " Najlepszą drogą do poznania samego siebie jest pomoc udzielana drugiemu człowiekowi".

•

telefon: 2271 - 545, wew.28