• Innowacyjna lekcja wychowawcza

• 17.03.2017 09:00
          • W dniu 14.03. 2017 r. uczniowie klas I c i grupa uczniów z klasy I b wraz z opiekunami: p. Ewą Pindel i p. Piotrem Bujakiem uczestniczyli w wyjeździe do Zakładu Karnego w Rzeszowie – Załężu. Nasza szkoła współpracuje z Zakładem Karnym w Rzeszowie już od kilku lat, a głównym inicjatorami wyjazdów są p. Zbigniew Bogacz i p.  Ewa Pindel.
          • Pracownia Dialogu i Mediacji

• 22.02.2017 13:46
          • "Konflikt ma być dla młodzieży wyzwaniem, nie problemem"

Miło nam poinformować, iż do dyspozycji uczniów już jest pracownia Dialogu i Mediacji.
            Powstanie pracowni jest związane z realizacją przez naszą szkołę projektu „Mediacje rówieśnicze” organizowanego przez Stowarzyszenie Mediatorów i Edukatorów "Medianart" z siedzibą w Rzeszowie.
          • Sylwia Wołowiec wyróżniona w wojewódzkim  konkursie plastycznym "Porozmawiajmy O AIDS"
          • Sylwia Wołowiec wyróżniona w wojewódzkim konkursie plastycznym "Porozmawiajmy O AIDS"

• 10.12.2016 22:36
          • Z przyjemnością zawiadamiamy,że uczennica klasy II b - Sylwia Wołowiec otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Porozmawiajmy o AIDS".Komisja konkursowa oceniła 329 prac, które napłynęły z 69 szkół województwa podkarpackiego
            i przyznała 10 nagród oraz 10 wyróżnień
            ( równorzędnych ). 8 grudnia 2016 roku,  w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Rzeszowie nastąpi uroczyste podsumowanie konkursu i rozdanie nagród laureatom. Serdecznie gratulujemy Sylwii i życzymy dlaszych sukcesów.
      • Pedagog szkolny

•

"Młodzi mają różne własne sprawy, własne zmartwienia, własne łzy i uśmiechy, własne młode poglądy i młodą poezję. Często ukrywają przed dorosłymi, bo się wstydzą, nie ufają, bo boją się, żeby się z nich nie śmieli."

/ Janusz Korczak - Prawidła życia, Wybór pism T. IV s. 8/

O mnie...

Nazywam się Ewa Pindel. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych
        o specjalizacji
        psychoprofilaktyka społeczna Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu terapii pedagogicznej
        ( Uniwersytet Rzeszowski) i
        doradztwa zawodowego  (Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu). Już podczas studiów nabywałam doświadczenia w ramach pracy w charakterze wolontariusza w Świetlicy Socjoterapeutycznej  "KARAN" oraz Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie. Po studiach magisterskich odbyłam 8- miesięczny staż    w Domu Dziecka nr. 2 w Rzeszowie. Obecnie pełnię funkcję pedagoga szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej. Interesuję się psychologią, coachingiem kariery, doradztwem zawodowym. W wolnych chwilach chodzę do teatru, kina, czytam książki.

Moim życiowym mottem jest:                  " Najlepszą drogą do poznania samego siebie jest pomoc udzielana drugiemu człowiekowi".

•

telefon: 2271 - 545, wew.28