• Świąteczna zbiórka żywności

• 22.11.2018 09:44
        • W dniach 30.11 – 01.12.2018 (piatek, sobota) Regionalna Fundacja Serce organizuje na terenie Kolbuszowej ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI w ramach ogólnopolskiej akcji „ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI ”.
          Wolontariusze pragnący włączyć się do tej akcji proszeni sa o zgłaszanie się na dwugodzinne dyżury w sklepach. Zgłoszenia przyjmuje i dodatkowych informacji udziela opiekun Szkolnego Koła Wolontariuszy - Joanna Kozubal, sala 12
        • Footballowa Kolbuszowa

• 23.05.2018 21:36
        • Zapraszam wszystkich chętnych do pracy w charakterze wolontariusza przy organizacji Turnieju piłkarskiego i Pikniku Rodzinnego pod hasłem Footballowa Kolbuszowa w dniach 2 – 3 czerwca 2018 r. na terenie stadionu sportowego w Kolbuszowej.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 maja 2018 r.

Zapisy prowadzi Joanna Kozubal –
          Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

• Wielkanocna Zbiórka Żywności

• 05.03.2018 20:03
        • W dniach 9 i 10 marca 2018 r odbędzie się Wielkanocna Zbiórka Żywności, pilnie potrzebujemy wolontariuszy chętnych do pełnienia dyżurów w sklepach na terenie Kolbuszowej.

Zapisy prowadzi p. Joanna Kozubal osobiście podczas przerw, sala nr 12 lub za pośrednictwem e - dziennika.
          ZAPRASZAMY!
        • Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

• 07.12.2017 07:04
        • 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - święto ludzi dobrego serca i niespozytej energii, to jednocześnie okazja do tego, by pokazać światu jak wielką rolę odgrywają osoby zaangażowane w prace społeczną na rzecz innych. Grupa wolontariuszy z LO wraz z opiekunem panią Joanną Kozubal przygotowała z tej okazji debatę na temat "Wolontariat - moda czy potrzeba?"
        • Nadchodzi czas wzmożonej aktywności wolontariuszy :)

• 23.11.2017 19:15
        • W najbliższym tygodniu w dniach 30 listopada, 1 i 2 grudnia realizowane będą dwie akcje, w których, jak co roku będzie potrzebny udział wolontariuszy, ludzi dobrego i otwartego serca.
          Zainteresowanaych proszę o zgłaszanie się osobiste od jutra w szkole - sala nr 12 lub elektronicznie przez e-dziennik.