• Podkarpacki Meeting Olimpiad Specjalnych w Pływaniu

• 08.12.2019 07:08
        • W dniu 5 grudnia 2019 r. na basenie Fregata w Kolbuszowej kolejny raz odbyły się zawody w pływaniu osób niepełnosprawnych w ramach Olimpiad Specjalnych na Podkarpaciu.
          Uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze mieli możliwość współuczestniczyć w sprawnym przeprowadzeniu tej pięknej olimpiady.
        • Szlachetna Paczka ruszyła.

• 27.11.2019 19:05
        • Szlachetna Paczka to piękna inicjatywa, którą podjęła nasza społeczność szkolna. Uczniowie i wychowawcy wszystkich klas właczyli sie w tym roku do akcji i wspólnie przygotowujemy prezent dla potrzebujących. Paczka ma być zgodna z potrzebami rodziny, włożymy w jej tworzenie dużo serca, tak by osoby, które ją otrzymają, poczuły że sa dla nas ważne i że pragniemy im chociaz troszkę rozświetlić zbliżające się Święta.
          Dziękuję wszystkim za zaangażowanie :)
        • Świąteczna zbiórka żywności 2019

• 19.11.2019 19:54
        • W dniach 29 - 30 listopada 2019 r. odbędzie się świąteczna zbiórka żywności.
          W  Kolbuszowej nad tą akcją czuwa jak co roku Regionalna Fundacja Rozwoju SERCE., która zaprosiła nas do współpracy.
          Sprawne przeprowadzenie akcji możliwe jest dzięki wolontariuszom, którzy pełnią dyżury w wybranych sklepach i zachęcają kupujących, aby zechcieli podzielić się z potrzebującymi.
          Zapraszam wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w tej akcji, aby zgłaszali się na dyżury w sklepach na dwugodzinne dyżury. Wierzę, że wśród uczniów naszego liceum jest wielu dobrych ludzi - otwartych i wrażliwych na potrzeby innych.
          Zapisy prowadzi Joanna Kozubal
        • Misja OPATRUNEK DLA ZAMBII

• 08.11.2019 08:29
        • Celem akcji jest zbiórka materiałów opatrunkowych takich jak: bandaże zwykłe i elastyczne 10–15 cm szerokości, plastry, kompresy, gaza opatrunkowa, rękawiczki jednorazowe, nici chirurgiczne (Vicryl/Dexon), które pragniemy przekazać jako pomoc dla szpitala im. kard. Kozłowieckiego w Lusace i misyjnego szpitala w Katondwe w Zambii.
          Zachęcam wszystkich którym nie jest obojętne zdrowie i życie ludzi Afryki do przyłączenia sie do tej akcji. To właśnie drobne gesty każdego z nas czynią ten świat lepszym. To w nas jest moc!
          Dary dla szpitali w Zambii proszę składać u p. Joanny Kozubal do 15 listopada 2019 r.
        • Muzyczna lekcja historii

• 19.09.2019 15:25
        • Fabryka band zaprasza na rockowo - poetycki koncert "Muzyczna lekcja historii". Mile widziani wolontariusze do pomocy w dokumentowaniu tego wydarzenia.
          Chętnych wolontariuszy proszę o kontakt osobisty lub elektroniczny.
          Joanna Kozubal