• Podkarpacki Meeting Olimpiad Specjalnych w Pływaniu

• 08.12.2019 07:08
      • W dniu 5 grudnia 2019 r. na basenie Fregata w Kolbuszowej kolejny raz odbyły się zawody w pływaniu osób niepełnosprawnych w ramach Olimpiad Specjalnych na Podkarpaciu.
        Uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze mieli możliwość współuczestniczyć w sprawnym przeprowadzeniu tej pięknej olimpiady.
      • Organizatorem zawodów byli pracownicy Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej.

Wolontariusze poprowadzili drużyny z poszczególnych miejscowości w dźwiękach rozbrzmiewającego hymnu olimpijskiego i przez cały czas trwania zawodów starali się pomagać uczestnikom oraz organizatorom. Uczestnicy złożyli przysięgę olimpijską i z pełnym zaangazowaniem startowali w różnych konkurencjach pływackich. Ich wysiłek został nagradzany medalami, oklaskami i życzliwością.
        Dla nas wolontariuszy to wspaniała lekcja pokory, tego jak wiele prawdy i serca jest we wszystkich uczestnikach zawodów.

Pozdrawiamy i mamy nadzieję, do zobaczenia za rok. Dziękuję wolontariuszom za wspaniałą postawę, życzliwość i każdy uśmiech, dobre słowo.