• Nadchodzi czas wzmożonej aktywności wolontariuszy :)

• 23.11.2017 19:15
      • W najbliższym tygodniu w dniach 30 listopada, 1 i 2 grudnia realizowane będą dwie akcje, w których, jak co roku będzie potrzebny udział wolontariuszy, ludzi dobrego i otwartego serca.
        Zainteresowanaych proszę o zgłaszanie się osobiste od jutra w szkole - sala nr 12 lub elektronicznie przez e-dziennik.
      • 30 listopada (czwartek) odbędzie się na basenie Fregata w Kolbuszowej Ogólnopolska Olimpiada w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych, zapraszam osoby do opieki nad grupami i do pomocy technicznej, organizacyjnej.

1 i 2 grudnia (piatek, sobota) Zbiórka Żywności, zapraszam osoby do zapisywania się na dwugodzinne dyżury w sklepach: Warzywniak i Delikatesy Centrum w Rynku.

5 grudnia z okazji Światowego Dnia Wolontariusza odbędzie się debata na temat "Wolontariat, potrzeba czy moda?" - spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 listopada (wtorek) na lekcji 5.

Proszę również o jak najszybszą (do poniedziałku 27.11.2017) deklarację przewodniczących klas, czy chcielibyście razem z wolontariuszami LO współtworzyć Szlachetną Paczkę.

Szkolny Opiekun Wolontariuszy,

Joanna Kozubal