• Matematyka reaktywacja

• 07.03.2016 12:01
        • Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej zawarło w bieżącym roku szkolnym umowę z Politechniką Wrocławską o przystąpieniu do realizacji projektu "Opracowanie i wdrażanie kursu wyrównawczego z matematyki z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych" – w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III "Wysoka jakoœć systemu oœświaty" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne

• 07.03.2016 11:41
        • Głównym założeniem projektu jest podniesienie kompetencji matematycznych uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. Uczniowie zakwalifikowani do udziału w projekcie uczestniczyć będą w nim przez 3 lata szkolne czyli w okresie 09.2010 - 08.2013.

• "Projekt Comenius - "La ville plurielle" ("Nasze miasta - nasz świat")

• 07.03.2016 11:35
        • Wniosek na realizację wielostronnego projektu "La ville plurielle" zgłoszony przez Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara przeszedł pomyślnie ocenę formalną i merytoryczną. Narodowa Agencja programu "Uczenie się przez całe życie" przyznała 24 000 EUR na realizację zadań zaplanowanych w projekcie.

• Projekty  eTwinning 2008/2009
        • Projekty eTwinning 2008/2009

• 07.03.2016 10:58
        • W tym roku szkolnym realizowane były  projekty w ramach akcji eTwinning przy wspołpracy ze szkołami z Włoch i Francji.