• Sezon sportowy  rozpoczęty od zawodów lekkoatletycznych
        • Sezon sportowy rozpoczęty od zawodów lekkoatletycznych

• 01.10.2018 21:39
        • Dnia 24 września 2018 r. odbył się w Mielcu I rzut Korespondencyjnej ligi lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych w nowej formule. Boisko stadionu „Stal” zgromadziło ok. 500 adeptów „Królowej Sportu” z 25 szkół z powiatów kolbuszowskiego, mieleckiego, dębickiego, ropczycko-sędziszowskiego. Obydwie reprezentacje kolbuszowskiego Liceum Ogólnokształcącego dziewcząt i chłopców pomimo pochmurnej i wietrznej pogody przedstawiły się bardzo dobrze.
        • 96 zespołów rywalizowało na trasie w Kolbuszowej

• 30.04.2018 18:03

• Dnia 23.04.2018 r. na terenie obiektów Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Udział w nim wzięły szkoły wyłonione z eliminacji powiatowych i rejonowych.
        • Baraże w koszykówce

• 30.04.2018 17:50

• Dnia  16.04.2018 r. na parkiecie hali widowiskowo-sportowej LO odbyły się baraże w koszykówce dziewcząt rozegrane w ramach Licealiady. Do rywalizacji przystąpiło: III LO Rzeszów, ZSP Nr 1 Krosno oraz gospodynie. Dziewczęta każdorazowo na parkiecie spędziły 2x7 minut, sędziował mgr Maciej Skiba i mgr Mirosław Orłowski
        • Indywidualno - drużynowe biegi przełajowe

• 11.04.2018 18:24

• Dnia 11.04.2018 r. na terenie obiektów Fundacji Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyła się rejonowa licealiada w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Udział wzięły po dwie szkoły ponadgimnazjalne z powiatów mieleckiego, kolbuszowskiego, dębickiego oraz ropczycko-sędziszowskiego.
        • Zawody powiatowe w halowej piłce nożnej

• 26.03.2018 21:29
        • W dniu 26 marca w hali LO Kolbuszowa odbyły się zawody powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej. W zawodach startowały drużyny reprezentujące ZSA-E Werynia, ZST Kolbuszowa i LO Kolbuszowa. Bardzo dobrze w turnieju spisały się drużyny chłopców i dziewcząt naszej szkoły wygrywając zawody.