• Tenis stołowy rejon

• 11.12.2019 21:46

• W dniu 11.12.2019r. odbyły się zawody sportowe na szczeblu rejonowym  w tenisie stołowym. Rozgrywki przeprowadzono w II LO w Dębicy. Do turnieju przystąpiły szkoły średnie (zajmujące I i II miejsca na szczeblu powiatowym)        z  powiatów m.in. dębickiego, mieleckiego, ropczycko – sędziszowskiego czy kolbuszowskiego.
      • W dniu 11.12.2019r. odbyły się zawody sportowe na szczeblu rejonowym          w tenisie stołowym. Rozgrywki przeprowadzono w II LO w Dębicy. Do turnieju przystąpiły szkoły średnie (zajmujące I i II miejsca na szczeblu powiatowym)        z  powiatów m.in. dębickiego, mieleckiego, ropczycko – sędziszowskiego czy kolbuszowskiego. Nasz powiat – kolbuszowski – reprezentowały następujące szkoły: LO Kolbuszowa, ZST w Kolbuszowej oraz SZA-E w Weryni. Po ustaleniu szczegółów oraz losowaniu rozpoczęto rozgrywki. O końcowych wynikach decydowała gra pojedyncza oraz gra podwójna zawodników. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: PUZIO OLIWIA i  SUROWIEC KINGA, które na szczeblu powiatowym zajęły I miejsce. Po zaciętych meczach nasze zawodniczki zajęły VII miejsce.