• 100. rocznica urodzin patrona szkoły
        • Mikołajkowy Turniej Łuczniczy

W dniu 05 grudnia odbył się I drużynowy Mikołajkowy Turniej Łuczniczy. Wzięło w nim udział 17 ekip trzyosobowych. Zwycięzcami turnieju zostały „Gwieździste strzały” w składzie Paulina Rożnowska, Gabriela Miroś, Monika Partyka, na drugim miejscu uplasowały się „Słodkie kotki 123” Szymon Kozłowski, Norbert Drałus, Krzysztof Wojtyczka, trzecie miejsce przypadło „Postrzelonym” Emilia Turowski, Paulina Furtak oraz Gabriela Bryk.
            Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!
            Zapraszamy do kolejnej edycji.

• Rozgrywki w piłkę ręczną

Na przełomie listopada i grudnia 2023 r. został rozegrany etap rejonowy zawodów w piłkę ręczną. Reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły walczyły z różnym skutkiem. Szczypiornistki przegrały swoje mecze i odpadły z dalszych eliminacji. Drużyna chłopców zagrała bardzo dobre spotkania i pokonała zawodników z ZS Nr 2 Dębica (16:9) oraz ZS Ropczyce (15:12). Szczególnie emocjonujący był mecz z I LO Mielec, który zakończył się wynikiem 10:15 na korzyść gości (do przerwy 6:6). Pomimo jednej porażki nasza reprezentacja awansowała do kolejnego etapu rozgrywek na szczeblu półfinału wojewódzkiego. Najwięcej bramek dla LO Kolbuszowa rzucili: Mariusz Kosmider (10), Tomasz Serafin (8) i Hubert Wilczyński (8). Świetnie spisał się także bramkarz Jakub Trześniowski.

• LO w Kolbuszowej to "Szkoła Ofiarnych Serc"

W imieniu podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, ich rodzin i własnym - pragnę serdecznie podziękować każdemu uczniowi, rodzicowi, nauczycielowi i pracownikowi niepedagogicznemu naszej szkoły za niezwykłą hojność i wsparcie.

Dziękuję Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży w Lipnicy. Bardzo dziękuję p. Michałowi Krudyszowi (funkcjonariuszowi PSP w Kolbuszowej), który po zakończonej służbie bezinteresownie przetransportował zebrane w naszej szkole dary własnym samochodem do siedziby Fundacji.

Poniedziałek 29.04.2024

• Media społecznościowe