• Projekt pt. W poszukiwaniu autorytetów

• W czerwcu tego roku nasza szkoła wzięła udział w projekcie pt. „W poszukiwaniu autorytetów”. W dniach 13 i 15 czerwca zorganizowaliśmy dwie wycieczki edukacyjne. W poniedziałek 13 czerwca w godzinach porannych wyruszyliśmy na wycieczkę do Zabawy (miejscowość niedaleko Tarnowa - miejsce związane z bł. Karoliną Kózkówną). Odwiedziliśmy m.in. rodzinny dom błogosławionej w Wał-Rudzie, miejsce męczeństwa oraz sanktuarium w Zabawie, gdzie wzięliśmy udział w Eucharystii. Wycieczkę zakończyliśmy wspólnym grillowaniem. Dwa dni później, w środę 15 czerwca, udaliśmy się na wycieczkę w Pieniny, do Krościenka nad Dunajcem. Odwiedziliśmy miejsca związane z ks. Franciszkiem Blachnickim, założycielem Ruchu Światło-Życie, przeszliśmy wąwozem Homole oraz wzięliśmy udział w spływie pontonowym po Dunajcu. Dziękujemy p. Monice Kabała za opiekę nad uczniami i wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w wycieczkach. W ramach projektu zostały przeprowadzone także warsztaty na temat potrzeby autorytetu w życiu młodego człowieka.

Projekt pt. „W poszukiwaniu autorytetów” został dofinansowany w znacznej części przez Fundację PZU. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Ks. Arkadiusz, ks. Mariusz

Więcej zdjęć w galerii