• Olimpiada Teologii Katolickiej - Lublin 2017

• 12 stycznia 2017 r. odbył się etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej, w którym uczestniczyły dwie reprezentantki naszego Liceum: Karolina Szczur, która zajęła I miejsce oraz Natalia Dłużyńska, która była IV. tegoroczna Olimpiada odbywa się pod hasłem "Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca". W etapie diecezjalnym brało udział ponad siedemdziesięciu uczniów reprezentujących 24 szkoły ponadgimnazjalne. W tym gronie nasze uczennice, które przygotowywały się pod opieką ks. Marcina Dudka, znalazły się w samej czołówce, dzięki czemu zdobyły indeksy na Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Gratulujemy im, a Karolinie życzymy sukcesów w etapie ogólnopolskim, który będzie miał miejsce 23-25 marca bieżącego roku w Lublinie.