•  Ogólnopolski  Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
        • Ogólnopolski  Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

• 25.04.2024 21:44

• Po kilkuletniej przerwie nasi uczniowie powrócili do udziału w Ogólnopolskim  Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym na szczeblu powiatowym który odbył się 25 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Agrotechniczno -Ekonomicznych w Weryni. Powrót był bardzo udany bowiem najlepszym uczestnikiem turnieju została Wiktoria Gąsior z klasy III c, dodatkowo zespół w składzie: Martyna Wilk, Wiktor Trojnacki oraz wspomniana Wiktoria (wszyscy III c) zajął II miejsce.
        • HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

• 10.04.2024 20:20

• W dniu 10 kwietnia 2024 r. w hali widowiskowo-sportowej przy liceum ogólnokształcącym w Kolbuszowej rozegrano zawody w piłkę nożną halową szkół średnich. Bardzo dobrze spisali się w nich reprezentacje naszej szkoły zajmując odpowiednio w kategorii chłopców I miejsce, w kategorii dziewcząt II miejsce ulegając zwycięskiej drużynie różnicą bramek przy takiej samej ilości punktów.
        • Zawody w tenisie stołowym

• 06.03.2024 16:00

• Dnia 06 marca  2024 r. w hali sportowej ZST w Mielcu zorganizowano zawody rejonowe  w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt w ramach Licealiady. Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół ponadpodstawowych.