• Tenis stołowy

• 14.02.2023 18:39

• W dniu 14.02.2023r w Mielcu odbyły się zawody sportowe na szczeblu rejonowym dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. Nasz powiat reprezentowały trzy szkoły średnie: LO Kolbuszowa, ZST Kolbuszowa oraz ZSAE w Weryni.
        • Piłka siatkowa

• 03.02.2023 20:45

• W dniu 03.02.2023r. odbyły się zawody sportowe na szczeblu powiatowym w piłce siatkowej dziewcząt. Nasz powiat reprezentowały następujące drużyny: LO Kolbuszowa, ZST Kolbuszowa oraz ZSA-E Werynia. Po ustaleniach organizacyjnych oraz losowaniu przystąpiono do rozgrywek.
        • Awans szczypiornistek!

• 09.12.2022 15:01

• W dniu 7 grudnia 2022 r. w hali sportowej OWiR Cmolas odbyły się rozgrywki rejonowe w piłkę ręczną dziewcząt w ramach Licealiady. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny reprezentujące szkoły: ZSE Mielec, ZS Nr 2 Dębica, LO Sędziszów Młp. i LO Kolbuszowa.
        • Sukcesy naszej uczennicy

• 14.11.2022 19:22

• Uczennica klasy 1d Julia Stan ma wielki potencjał i talent - trenuje akrobatykę sportową, widowiskową dyscyplinę polegającą na łączeniu ciekawych kombinacji skoków i figur, rozwijającą m.in. gibkość, zwinność, koordynację czy ruchomość w stawach.