• Szanowni Państwo,

Podczas obchodów Jubileuszu naszego LO wykonywane były nieodpłatnie zdjęcia przez absolwenta liceum - Pana Jana Cichonia.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać zdjęcia w wersji elektronicznej, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły:
        tel. 17 2271 545 lub przez maila:
        jubileusz110@lokolbuszowa.pl

Jeśli zdecydowaliby się Państwo na wykonanie zdjęć w wersji papierowej, prosimy o kontakt bezpośrednio z Panem Janem Cichoniem:

tel. kom. 692 550 382

Studio Foto-Video Jan Cichoń

M. Gołębiowska

M. Baran

• Wystawa plastyczna

• Z okazji Jubileuszu została przygotowana przez p. Martę Skowrońską - Sitko wystawa pt. "Świat widziany oczami naszych uczniów". Swoje prace plastyczne przekazali najbardziej uzdolnieni plastycznie uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich.

Zapraszamy do obejrzenia:
            Film "Świat widziany oczami naszych uczniów"

Magda Baran

•

Z okazji Jubileuszu 110-Liceum chcemy stworzyć wirtualną galerię pamiątek Absolwentów naszej szkoły.

Prosimy o przesyłanie na mail’a:  jubileusz110@lokolbuszowa.pl  zeskanowanych zdjęć klasowych, grupowych z czasów nauki w liceum. Mogą to być także zdjęcia np. pamiątkowych zeszytów, dzienniczków, tarcz, odznak i innego typu pamiątek

W temacie prosimy wpisać: galeria Jubileuszu

W treści prosimy podać: imię, nazwisko, przybliżoną datę pochodzenia danej pamiątki

Komitet Organizacyjny