• Informacje o uroczystości

• Szanowni Państwo!
            Drogie Absolwentki i Drodzy Absolwenci!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Jubileuszu 110-lecia Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Janka Bytnara, które odbędą się 11.06.2022 roku.

Przebieg uroczystej gali na hali widowiskowo-sportowej można śledzić tutaj:

• Szanowni Państwo,

Podczas obchodów Jubileuszu naszego LO wykonywane były nieodpłatnie zdjęcia przez absolwenta liceum - Pana Jana Cichonia.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać zdjęcia w wersji elektronicznej, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły:
        tel. 17 2271 545 lub przez maila:
        jubileusz110@lokolbuszowa.pl

Jeśli zdecydowaliby się Państwo na wykonanie zdjęć w wersji papierowej, prosimy o kontakt bezpośrednio z Panem Janem Cichoniem:

tel. kom. 692 550 382

Studio Foto-Video Jan Cichoń

M. Gołębiowska

M. Baran

• Program Jubileuszu

• Piątek 10 czerwca

Spotkania około- jubileuszowe

godz. 15.00 - Odwiedzenie grobów zmarłych Nauczycieli, Koleżanek, Kolegów