• Mój sposób na zdrowy styl życia – wyniki konkursu plastycznego

• 13.11.2017 20:36
      • Jakie sposoby na zdrowy styl życia zalecają nam uczniowie mogliśmy zobaczyć podczas wystawy zorganizowanej w ramach Dnia Zdrowego Odżywiania, który odbył się w naszym liceum w dniu 8.11.2017 r. zorganizowanego w ramach działań projektu Erasmus+ « Un homme sain dans un environnement sain ».

• Na plakatach zatytułowanych : „Ma façon de vivre sainement” lub My idea of a healthy life”

uczniowie przedstawili w wersji tradycyjnej – plakatowej oraz w wersji elektronicznej swoją ideę na zdrowy styl życia.

W kategorii plakatu tradycyjnego, głosującej młodzieży, najbardziej spodobała się praca Wiktorii Krzysztofińskiej, kl. IIb (I miejsce).
        Do gustu publiczności przypadły także prace Dominiki Szczur, kl. Ic (II miejsce) oraz Klaudii Stachnik, IIIb (III miejsce).

W kategorii plakatu interaktywnego, wykonanego za pomocą programu Canva (plakaty interaktywne zostały wywołane) najciekawsze prace opracowali:

Konrad Rzepka i Wojciech Sajdak, kl. IIIb (I miejsce), Gabriela Serafin, kl. IIb   (II miejsce) oraz Gabriela Przybyło, kl. IIc i Grzegorz Wilk, kl. IIIa (III miejsce).

Wyróżnienie uzyskały uczennice z kl. Ic – Anna Sobolewska i Magdalena Hałdaś.

Magdalena Baran