• Zdrowo i kolorowo

• 09.11.2017 21:40
      • 8.11.2017

Dziś w naszym liceum świętowaliśmy Dzień zdrowego odżywiania się.
        Z tej okazji przygotowaliśmy zdrowe drugie śniadanie  - wiele pysznych przekąsek, które degustowane były przez wszystkich uczniów naszej szkoły.

• Akcja zainicjowana przez uczestników projektu ERASMUS+ „Un homme sain dans un environnement sain” pozwoliła pozostałym uczniom naszej szkoły zapoznać się z zasadami zdrowego odżywiania i posmakować wybranych przepisów zamieszczanych na blogu projektu:

Ponadto grupa uczniów biorących udział w projekcie „Un homme sain dans un environnement sain” („Zdrowy człowiek w zdrowym środowisku”) uczestniczyła w spotkaniu i konsultacjach z panią dietetyk Beatą Świstarą.

Dzisiaj także mogliśmy głosować na prace konkursowe pod tytułem « Ma façon de vivre sainement »/ „Mój sposób
        na zdrowy styl życia”. Oprócz tradycyjnej formy plakatów uczniowie wykonali także postery interaktywne w programie Canva.

Mamy nadzieję, że przeprowadzona akcja promująca zdrowy styl życia potwierdziła różnorodność  produków, które
        w prosty sposób można wprowadzić do swojej diety. Do czego gorąco zachęcamy.

M. Baran