• ZADANIA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU

• 11.03.2024 15:58
      • Oto pierwsze zadania dla osób, które zgłosiły chęć uczestnictwa w projekcie.
        Zadania skierowane są do uczniów klas 1-3.

•

Oto pierwsze zadania dla osób, które zgłosiły chęć uczestnictwa w projekcie oraz chcą wziąć udział w wymianie młodzieży (do Turcji lub Hiszpanii)

1. Potwierdź chęć uczestnictwa w projekcie wysyłając maila na adres: magdalena.maziarz@lokolbuszowa.pl

2. Przygotuj opis szkoły w języku angielskim (gdzie się znajduje, liczba klas, profile klas (przedmioty, których się uczą uczniowie), liczba nauczycieli, wygląd szkoły z Twojej perspektywy itp.)

Swoją pracę prześlij do swojego nauczyciela języka angielskiego (na gmail szkolny)!

TERMIN: 15 MARCA

2a) przygotuj opis siebie (przedstawienie, zainteresowania itp.) w wybranym j. obcym: angielski/ francuski/ włoski/ niemiecki

lub

2b) nagraj filmik z prezentacją o sobie (przedstawienie, zainteresowania itp.) w j. obcym