• Rozgrywki w piłkę ręczną

• 11.11.2022 21:23

• W dniu 9 listopada 2022 r. reprezentanci naszej szkoły brali udział w zawodach rozgrywanych w ramach Licealiady w piłkę ręczną. Ze względu na trwający remont hali sportowej w LO w Kolbuszowej, rywalizacja na szczeblu powiatowym została przeprowadzona w pięknym obiekcie OWIR w Cmolasie.

• Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły wygrały wszystkie swoje mecze zajmując tym samym pierwsze miejsce w rozgrywkach i awansując do zawodów rejonowych. Szczególnie wyrównany i emocjonujący był mecz pomiędzy zespołami chłopców LO Kolbuszowa, a ZST Kolbuszowa, który nasza reprezentacja wygrała jedną bramką.

Wyniki rozgrywek:

ZSAE Werynia – LO Kolbuszowa 0:12 (0:5)

LO Kolbuszowa – ZST Kolbuszowa 9:3 (4:0)

ZST Kolbuszowa – ZSAE Werynia 6:1 (4:1)

ZSAE Werynia– LO Kolbuszowa 5:12 (2:5)

LO Kolbuszowa – ZST Kolbuszowa 9:8 (5:6)

ZST Kolbuszowa – ZSAE Werynia 10:1 (4:1)

Skład zespołu dziewcząt: Oliwia Bajek, Alicja Grądzka, Wiktoria Tęcza, Kinga Zielińska, Agata Maciąg, Maja Reguła, Julia Kotula, Karolina Bąba, Andżelika Gurdak, Karolina Hodor, Oliwia Gumieniak, Ewelina Kłek.

Skład reprezentacji chłopców: Damian Szczepanek, Hubert Wilczyński, Jakub Trześniowski, Michał Kopeć, Kajetan Kulig, Bartosz Sawuła, Filip Płaza, Karol Rzemień, Mariusz Kośmider, Wojciech Mytych, Piotr Wawrzonek.