• Piknik szkolny 2022

• 08.06.2022 12:53

• Dnia 06 czerwca 2022 r. na terenie przylegającym do naszego LO przy znakomitej pogodzie i atmosferze w ramach rozpoczęcia obchodów Jubileuszu 110-lecia LO odbył się piknik szkolny.

• Oprócz atrakcji „dla ducha” było coś „dla ciała”.

Wydarzenie rozpoczęło się od ustawienia „żywego” napisu „110 LAT LO” przez uczniów i nauczycieli szkoły. Fakt ten utrwalono zdjęciem z drona.

Punktem kulminacyjnym imprezy była pierwsza edycja konkursu pod hasłem „Mój talent”. 20 uczniów wykazało się m.in. wspaniałymi umiejętnościami wokalnymi, muzycznymi, recytatorskimi, ponadto zaprezentowali wysoki kunszt plastyczny, fotograficzny i kulinarny.

Oprawę muzyczną pikniku przygotowali uczniowie klasy Ia: Konrad Kisiel i Karol Rzemień w towarzystwie absolwenta Krzysztofa Olszewskiego.

Podczas grillowania pomagał również absolwent Mikołaj Gaweł.

Dziękujemy!

Nie zabrakło emocji podczas rywalizacji w drużynowym sporcie siłowym przeciągania liny.

Każdy uczestnik mógł sprawdzić swoją spostrzegawczość w quizie on-line „Czy rozpoznajesz na zdjęciach z dzieciństwa nauczycieli LO?”

Na zakończenie wydarzenia uczniowie wraz z nauczycielami odtańczyli popularną „belgijkę”.

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców na czele z przewodniczącą p. Dorotą Gaweł za zainspirowanie i zaangażowanie oraz trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie PIKNIKU.