• Książki w barwach jesieni
      • JESIEŃ W BIBLIOTECE
      • Jesień jest już w pełni! Oznaki jej panowania można zobaczyć w parku, lesie… i w naszej szkolnej bibliotece.
      • Po pierwsze książki
      • Nowe oblicze biblioteki szkolnej

• 28.09.2021 09:37
        • Zapraszamy wszystkich czytelników do korzystania ze zbiorów naszej biblioteki, a od września 2021 r. również E-BIBLIOteki.
        • Biblioteka ma teraz nowoczesne, skomputeryzowane oblicze. Książki zostały wprowadzone do nowego programu E-BIBLIO firmy LIBRUS SYNERGIA, służącego do katalogowania zbiorów bibliotecznych, prowadzenia ksiąg inwentarzowych, obsługi ubytkowania zasobów oraz przeprowadzania skontrum w szkolnej bibliotece.

E-BIBLIO jest również innowacyjnym narzędziem do tworzenia i prowadzenia kont czytelników, które pozwala uczniom na dostęp do zasobów biblioteki na urządzeniach mobilnych.

Dzięki programowi czytelnik może sprawdzić jakie książki ma wypożyczone, kiedy powinien je zwrócić oraz może zarezerwować interesującą go książkę z dowolnego miejsca pobytu. Logując się na swoje konto w systemie LIBRUS Synergia wszyscy użytkownicy naszej biblioteki mogą zarezerwować on-line wybraną książkę, niezależnie od jej godzin otwarcia.

Aby zalogować się do systemu e-biblio należy wykorzystać zakładkę w dzienniku eletronicznym Librus. Można również uzyskać hasło i login w bibliotece szkolnej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z programem i korzystania z jego możliwości.

• GODZINY

• PONIEDZIAŁEK     8:00 - 14:00

WTOREK                8:00 - 14:00

ŚRODA                    8:00 - 14:00

CZWARTEK            8:00 - 14:00

PIĄTEK                   8:00 - 14:00

Biblioteka ma w sobie coś magicznego.

Jest niczym portal do wielu różnych światów.

Amo Jones

• KONSULTACJE: