• Książki w barwach jesieni
      • JESIEŃ W BIBLIOTECE
      • Jesień jest już w pełni! Oznaki jej panowania można zobaczyć w parku, lesie… i w naszej szkolnej bibliotece.
      • Po pierwsze książki
      • Wirtualny świąteczny kiermasz książki

• 24.11.2020 12:05
        • Wybór idealnego prezentu na Boże Narodzenie jest bardzo trudny.
          Ale od czego jest biblioteka szkolna!

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, która ułatwi realizację pomysłów na gwiazdkowe upominki.
          Wspaniałe książki i nie tylko można zamówić na stronie: księgarnia

Dzięki Waszemu wsparciu wzbogacą się również zbiory biblioteki szkolnej.

• Każde zamówienie to bonus dla naszej szkoły!

Ponad 20 tysięcy tytułów książek: literatura dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomoce naukowe, lektury szkolne, tania książka, kolorowanki, książki na różne okazje...

Kilka prostych kroków w internecie i wspomagasz naszą bibliotekę szkolną:

1. wejdź na stronę www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

2. zamów książki, których potrzebujesz,

3. podczas finalizowania zamówienia zaznacz: – w polu Dostawa: „Odbiór osobisty w siedzibie firmy” – w polu Dodatkowe informacje wpisz kod naszej szkoły: P.KOL.KOLBU.L  – w Danych adresowych wpisz swoje imię, nazwisko i adres szkoły

Księgarnia zrealizuje zamówienie zbiorcze, a swoje książki odbierzesz w bibliotece szkolnej.

Możesz też zamówić dostawę do domu (przy zamówieniu powyżej 100 zł dostawa jest bezpłatna). Od każdego zamówienia z wpisanym kodem naszej szkoły naliczana jest kwota przeznaczona na książki do biblioteki szkolnej, które otrzymamy od Księgarni!

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA: książki zapakowane są oddzielnie dla każdego odbiorcy i docierają do szkoły już po 72-godzinnej kwarantannie.

Wirtualny katalog książek: KATALOG

• GODZINY

• PONIEDZIAŁEK     8:00 - 14:00

WTOREK                8:00 - 14:00

ŚRODA                    8:00 - 14:00

CZWARTEK            8:00 - 14:00

PIĄTEK                   8:00 - 14:00

Biblioteka ma w sobie coś magicznego.

Jest niczym portal do wielu różnych światów.

Amo Jones

• KONSULTACJE: