• SPADKOBIERCY JANKA BYTNARA – „RUDEGO”

• 10.05.2021 12:44
      • „… Młodość jest silna, sny ma z gwiazd i fosforu...”

Celem powiatowego konkursu organizowanego (z okazji 100. rocznicy urodzin Janka Bytnara „Rudego”) przez Liceum Ogólnokształcące im. J. Bytnara w Kolbuszowej  we współpracy z Regionalną Fundacją Rozwoju „Serce”

pt. „SPADKOBIERCY JANKA BYTNARA – „RUDEGO”  ...

• ...było kształtowanie postaw dzieci i młodzieży w oparciu o wzór osoby Janka Bytnara i Szarych Szeregów, pobudzenie inwencji twórczej i wyobraźni uczniów, rozwijanie zainteresowań literackich, rozwijanie wrażliwości i wyrażania własnych emocji oraz promowanie młodych utalentowanych uczniów.Komisja, biorąc pod uwagę ww. kryteria przyznała:

1. miejsce Bartoszowi Palczowskiemu – ze  Szkoły Podstawowej  nr 1 w Kolbuszowej (opiekun p. Kazimiera Rudny)
        2. miejsce uzyskała Nina Karkut – ze SzkołyPodstawowej w Komorowie (opiekun p. A. Majka – Stec).

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.