• I miejsce licealistów w sztafecie 4 x 400 m

• 03.10.2024 09:31

• Dnia 02.10.2024 r. na stadionie MOSiR w Stalowej Woli odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w Festiwalu Sztafet. Zawody zgromadziły 63 drużyny w kategorii szkół ponadpodstawowych z całego województwa.

• Pogoda dopisała i uzyskano wiele ciekawych wyników.

Nasza sztafeta lekkoatletów 4x400 m w składzie Norbert Burkiewicz, Bartosz Wołosz, Michał Kopeć, Tomasz Serafin triumfowała czasem 3.34,94. Pierwsze miejsce fenomenalnym finiszem na ostatniej prostej wywalczył Tomasz Serafin, tym samym chłopcy ustanowili nowy rekord szkoły.

Na czwartym miejscu uplasowali się biegacze 4x100 m Albert Koń, Przemysław Kolasa, Bartłomiej Przybyło, Adrian Tęcza osiągając bardzo dobry rezultat 47, 97.

Sztafeta 4x100m dziewcząt zajęła  VII miejsce (Laura Domański, Weronika Kubiś, Emilia Tyrpin, Paulina Ozga ): 55,43

Sztafeta 4x400m lekkoatletek  VI miejsce (Kamila Kosiorowska, Rozalia Kopeć, Wiktoria Sajdak, Karolina Korzępa): 4;48,26