• Andrzejkowe przebieranki

• 03.12.2023 21:49
        • Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego już kolejny rok z rzędu świętowaliśmy „Andrzejki” w przebieranym stylu.

Kreatywność naszych wspaniałych uczniów nie zna granic, czego dowodem były niesamowite kreacje inspirowane bajkami oraz filmami.

• Nasza komisja po dogłębnej analizie postanowiła w szczególności wyróżnić klasę 2B, która tego dnia niewątpliwie przybyła do nas prosto z planu filmowego „Avatara”. Na duże brawa zasłużyła również klasa 3A fundująca nam spotkanie z postaciami z „Hobbita”.  Chcielibyśmy nagrodzić uczniów tych klas KARTĄ FREE na jeden wybrany przez nich dzień.

Aż żal byłoby nie nagrodzić również 3C, która nasze liceum pomyliła z Wioską Smerfów, a także klasę 1C ewidentnie będącą tego dnia #teamEdward („Zmierzch”). Dla tych klas przygotowaliśmy KARTĘ FREE na jedną wybraną przez nich lekcję.

Jakże miło było zobaczyć „Co nowego u Scooby’ego” dzięki klasie 4C. A skoro już o psiakach mowa… tego dnia w klasie 1E naliczyliśmy (prawie) „101 dalmatyńczyków”.

Swoją drogą nic dziwnego, że za oknem tyle śniegu, skoro 3D przybyła do nas prosto z „Krainy Lodu”.  W tej klasie chcielibyśmy szczególnie nagrodzić Huberta Wójcika za świetny strój Anny oraz Amelię Kopeć za Elsę. Razem z nimi KARTĘ FREE na jedną wybraną lekcję otrzymują uczennice klasy 2D: Julia Byczek, Julia Śpiewak i Kaja Salach za pomysłowe stroje postaci z „Monster High”.

Były „Minionki” (2E), „Harry Potter”(2A), a także „Wednesday” (3B). Dziękujemy wam wszystkim za zaangażowanie.

Aby podsumować szkolne przebieranki, wieczorem odbyła się u nas w szkole dyskoteka Andrzejkowa, na którą uczniowie mogli przyjść w wybranych przez siebie strojach.

Szczególne podziękowania dla członków Zarządu SU: Oli, Maćka, Dawida i Szymka za pomysł oraz organizację tego dnia :)

Małgorzata C.