• Zadania dla uczniów biorących udział w projekcie „The language portrait of the sustainable environment”

• 05.04.2024 10:36
      • Oto zadania dla uczestników projektu Erasmus + do wykonania w kwietniu.
        Każde zadanie powinno być wykonane samodzielnie.
        Za wykonanie zadań uczestnicy otrzymają punkty w skali 1-6.

Uwaga: wszystkie gotowe zadania należy przesyłać na adres:

izabela.syniec@lokolbuszowa.pl

1. Przygotuj prezentację Power Point o naszym LO w języku angielskim.

Możesz wykorzystać opis, który przygotowałaś/ eś wcześniej

Kryteria:

- max 10 slajdów

- tytuł oraz krótkie info na slajdach

+ przygotowanie opisu do każdego slajdu z numerem w Wordzie

Czyli, należy przesłać jedną prezentację PP oraz 1 opis w Word z numerem oraz opisem do każdego slajdu

TERMIN: 10 kwietnia 2024

1. Przygotuj pytania (+ propozycje odpowiedzi) dot. Zrównoważonego rozwoju do kahoota w j. angielskim

maksymalna ilość pytań: 10
        Kryteria: wartość merytoryczna stworzonego pytania, poprawność, oryginalność propozycji odpowiedzi

TERMIN: 10 kwietnia 2024

1. Przygotuj kompletne ćwiczenie interaktywne w wybranej aplikacji (Quizlet, Quizziz, Learningapps... itp.) dot. ekologii, dbania o środowisko naturalne, zrównoważonego rozwoju.
          Zadanie powinno być wykonanie w j. angielskim

TERMIN: 11 kwietnia 2024

1. Przygotuj plakat interaktywny na Dzień Ziemi w języku polskim lub wybranym obcym (ang, fr, wł, nm)

TERMIN: 18 kwietnia 2024