• Wiosna w bibliotece ;)
      • ... a okładki mają w kwiatki
      • Godzina czytania jest godziną skradzioną z raju
        Thomas Wharton
      • Po pierwsze książki
      • KSIĄŻKA dobra na jesień

• 24.09.2023 08:41
        • Jesień to idealna pora na czytanie książek. Kiedy za oknem szaruga, deszcz i wiatr, nic tak nie poprawia humoru jak zanurzenie się wciekawej opowieści. Przyjdź się do biblioteki szkolnej , bo nie ważne, jaki gatunek lubisz, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. A jeśli nie masz pomysłu, co przeczytać, możesz skorzystać z naszych propozycji.
        • yes Jeśli lubisz kryminały, polecamy książki  Agaty Christie. To klasyczne powieści detektywistyczne, w której musisz rozwiązać zagadkę. Zaskakujące zwroty akcji i niezapomniany bohaterowie pojawiają się również na kartach powiści Remigiusza Mroza czy Katarzyny Bondy. Ale to nie wszysko co znajdziesz na półkach z kryminałami.

yesJeśli lubisz fantastykę, polecamy "Hobbita" J.R.R. Tolkiena. To opowieść o niesamowitej przygodzie Bilba Bagginsa, który wyrusza z grupą krasnoludów i czarodziejem Gandalfem, by odzyskać skarb strzeżony przez smoka Smauga. Pełna humoru, magii i niebezpieczeństw książka zachwyca pokolenia czytelników. A kiedy zaprzyjaźnisz się z hobbitem sięgniesz po "Władcę Pierścieni". Naprawdę warto zajrzeć do biblioteki, bo tam czeka cały regał z dobrą fantastyką.

yesJeśli lubisz romans, polecamy "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa. To wzruszająca historia miłości Allie i Noaha, którzy poznali się w młodości, ale zostali rozdzieleni przez wojnę. Po latach spotykają się ponownie i muszą podjąć decyzję o swoim życiu. Książka porusza tematy takie jak wierność, pamięć i starość. Ale to tylko jedna z wielu dobrych powieści obyczajowych czekających na czytelnika w naszej bibliotece!

Zapraszamy do biblioteki szkolnej,

bo książki są dobre na jesiń!

• GODZINY

• PONIEDZIAŁEK     8:15 - 14:15

WTOREK                8:30 - 14:30

ŚRODA                    8:15 - 14:15

CZWARTEK            8:15 - 14:15

PIĄTEK                   8:15 - 14:15

Biblioteka ma w sobie coś magicznego.

Jest niczym portal do wielu różnych światów.

Amo Jones

• KONSULTACJE:

Środa: 14:15 - 15:15

• COGITO Miesięcznik dla uczniów liceów i techników

• Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi numerami czasopisma specjalnie prenumerowanego dla Was. Czasopismo zawiera bardzo wiele ciekawych informacji, próbne arkusze maturalne i opracowania lektur.

A oto co tam znajdziecie:

6/2023 CZERWIEC

• Studenckie radio trampoliną do ... sukcesu