• Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kultury, Edukacji i Sportu przy Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej

• 07.03.2016 10:55
      • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury, Edukacji i Sportu powstało 28 lutego 2007 roku jako efekt projektu realizowanego w ramach programuOgólnopolskiego KOnkursu Grantowego „Równać Szanse 2006” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Członkowie Stowarzyszenia i Zarząd to nauczyciele różnych przedmiotów.
      • Celem Stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju kulturalnego, edukacyjnego i sportowego regionu, podnoszenie kwalifikacji mieszkańców powiatu zwłaszcza dzieci i młodzieży, praca kulturalno-oświatowa na rzecz społeczności lokalnej i regionalnej. Realizujemy te cele poprzez organizowanie imprez kulturalnych, społecznych, sportowych, organizowanie szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji, opracowanie i realizację programów grantowych.

Realizowane projekty i inne działania

• "ECDL - szansa na lepszą przyszłość" - bezpłatne szkolenia dla młodzieży więcej>>
          Co to jest ECDL? więcej>>
        • "Po Złoty Kwiat Paproci" - cykl zajęć uczących młodych ludzi działania na rzecz społeczności lokalnej w obszarze kultury.Projekt realizowanego w Regionalnym Konkursie Grantowym "Równać Szanse 2007".
        • Wojewódzki Przegląd Teatrów "O Złoty Kwiat Paproci"
        • "ECDL - szansa na lepszą przyszłość" - bezpłatne szkolenia dla młodzieży. Projekt finansowany ze środków budżetu państwa i Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 9.1.