• Finaliści VII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego

• 14.05.2019 13:04

• Jest nam bardzo miło poinformować, że Tomasz KasprzakBartosz Pastuła i Krzysztof Magda (1a) zakwalifikowali się do finału VII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego. Uczniowie ci uczęszczają na zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej pn. "Logika i język".

Celem konkursu jest rozwój sprawności logicznych u młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz popularyzacja wiedzy o logice jako nauce o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, jak i regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy sukcesów w finale 11 kwietnia br. na KUL-u w Lublinie!