• Konkursy z języka angielskiego

• 11.01.2019 12:44
        • Dyrektor i nauczyciele języka angielskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Janka Bytnara uprzejmie zawiadamiają, że w ramach Dni Języka Angielskiego, organizowanych przez naszą szkołę, odbędą się dwa konkursy dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów oraz szkół podstawowych naszego powiatu:

• XVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych – WIELKA  BRYTANIA
          • i XV Edycja Konkursu „Mistrz Języka Angielskiego”
        • Regulamin konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii

1. Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach:
          • I kategoria – gimnazja (uczniowie klas III) i szkoły podstawowe (uczniowie klas VII i VIII)
          • II kategoria – szkoły ponadgimnazjalne.
          1. Każda szkoła może zgłosić dowolną liczbę uczestników.
          2. Tematyka konkursu: Wielka Brytania – elementy geografii i historii, symbole, rząd, parlament, system edukacji, sport, znane osoby, życie codzienne, zwyczaje żywieniowe, święta i tradycje.
          3. Przebieg konkursu:
          • konkurs odbędzie dnia 06 marca 2019 r. (środa) w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej,
          • wszyscy uczestnicy rozwiązują test pisemny,
          • wszystkie prace będą kodowane,
          • test rozpocznie się o godz. 1000 i będzie trwał 60 minut,
          • prace będą sprawdzane komisyjnie,
          • przewiduje się po 3 laureatów w każdej kategorii,
          • wyniki konkursu będą dostępne w sekretariacie Liceum Ogólnokształcącego dnia 08.03.2019 r. (piątek),
          • uroczyste podsumowania konkursu i wręczenia nagród nastąpi 15 marca 2019 r. (piątek).

Regulamin konkursu „Mistrz Języka Angielskiego”

Kategoria:   gimnazja (uczniowie klas III) i szkoła podstawowa (uczniowie klas VII i VIII)

1. Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach: gimnazja (uczniowie klas III) oraz szkoły podstawowe (uczniowie klas VII i VIII) i szkoły ponadgimnazjalne.
          2. Każde gimnazjum i szkołę podstawową może reprezentować  6  uczestników.
          3. Konkurs odbędzie się dnia 06 marca 2019 r. (środa) o godz. 1100 w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej i będzie miał formę testu zawierającego zadania na rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, znajomość gramatyki i słownictwa. Zadania obejmować będą wiedzę i umiejętności z zakresu nauczania języka  angielskiego w gimnazjach na poziomie pre-intermediate.
          4. Przewidujemy po  3  laureatów w każdej kategorii.
          5. Wyniki konkursu będą dostępne w sekretariacie Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej dnia  08 marca 2019 r. (piątek).
          6. Uroczyste podsumowania konkursu i wręczeniu nagród nastąpi 15 marca 2019 r. (piątek).

Regulamin konkursu „Mistrz Języka Angielskiego”

Kategoria:   szkoła ponadgimnazjalna

2. Każdą szkołę ponadgimnazjalną może reprezentować  8  uczestników.
          3. Konkurs odbędzie się dnia 06 marca 2019 r. (środa) o godz. 1100 w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej i będzie miał formę testu zawierającego zadania na rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, znajomość gramatyki i słownictwa na poziomie egzaminu FC.
          4. Przewidujemy po  3  laureatów w każdej kategorii.
          5. Wyniki konkursu będą dostępne w sekretariacie Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej dnia 08 marca 2019 r. (piątek).

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika, imię i nazwisko opiekuna, nazwę szkoły, którą reprezentują oraz którego konkursu dotyczy będą przyjmowane do 04 marca 2019 r. (poniedziałek) (faks – 17 2271530, 17 2271545,  e-mail:  lo_kolb@wp.pl)

Dla laureatów konkursów przewidziane są dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału w obu konkursach i życzymy powodzenia!

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

1. Administratorem danych osobowych zebranych podczas konkursów Języka Angielskiego jest Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Janka Bytnara w Kolbuszowej ul. Jana Pawła II 8.
          2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych: e-mail: elzbieta.rozmus@zswerynia.pl.
          3. Szkoła będzie przetwarzać dane osobowe uczestników konkursów języka angielskiego w celu realizacji przedsięwzięcia, w tym w szczególności w celu: potwierdzania udziału, sprawdzenia list obecności oraz przekazania nagród.
          4. Dane osobowe będziemy przechowywać przez okres 5 lat po zakończeniu konkursu.
          5. Każdy z uczestników konkursu  posiada prawo do:
          • żądania od administratora dostępu do danych osobowych,
          • sprostowania danych osobowych,
          • usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
          • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
          1. Każdy z uczestników konkursu ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

KARTA ZGŁOSZENIOWA karty_zgloszenia_jezyk_angielski.docx

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH Zgoda_na_przetwarzanie_danych_angielski.docx