• Licealiada w unihokeja

• 14.11.2018 21:43

• W dniach 13-14.11.2018 r.  rozegrano rejonową licealiadę  w unihokeju  w ZST w Mielcu. W zawodach wzięło udział 5 szkół ponadgimnazjalnych z Mielca oraz LO Kolbuszowa. Drużyny zostały podzielona na 2 grupy.
      • Po emocjonujących i wyczerpujących pojedynkach nasze dziewczyny zajęły 1 miejsce w grupie, 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Chłopcy uplasowali się na 2 pozycji w grupie, zaś 4 lokata w całym turnieju. W trakcie zawodów panowała bardzo miła atmosfera, wszystkie ekipy zostały przyjęte bardzo gorąco.  Spotkania trzymały w napięciu do samego końca.

Skład ekipy dziewcząt:  Alicja Blicharz, Emilia Bogacz, Alicja Dłużeń, Wiktoria Jemioło, Wiktoria Kitrys, Agnieszka Kosiorowska, Sylwia Lis, Martyna Margańska, Kamila Mucha, Justyna Pacyna, Maja Widuchowska, Kamila Tęcza.

Chłopcy: Adrian Gola, Aleksander Gul, Patryk Kiwak, Wojciech Kluk, Eryk Konefał, Kacper Kosiuk, Dawid Masłowski, Krzysztof Micek, Radosław Rajpold, Seweryn Reguła, Łukasz Stec .