• Książki w barwach jesieni
      • JESIEŃ W BIBLIOTECE
      • Jesień jest już w pełni! Oznaki jej panowania można zobaczyć w parku, lesie… i w naszej szkolnej bibliotece.
      • Po pierwsze książki
      • Książki w barwach jesieni

• 24.09.2024 09:42
        • Kiedy liście zaczynają tańczyć w rytmie jesiennego wiatru, a kubek gorącej herbaty staje się najlepszym przyjacielem, nic nie dorówna dobrej książce, która otula nas ciepłem swoich słów. Dlatego do końca listopada w bibliotece szkolnej znajdziecie wybrane i wyeksponowane, najciekawsze opowieści idealne na jesienne dłuuuugie wieczory.
        •

Wśród barw jesieni, na wystawce możecie znaleźć powieści, które są jak literacki szalik - otulają i dają poczucie komfortu. Od tajemniczych thrillerów, które sprawią, że zapomnicie o padającym za oknem deszczu, po romantyczne historie, przy których można się rozmarzyć, słuchając szumu wiatru. Niech każda strona przyniesie Wam tyle radości, ile liści spada z drzew, a każdy rozdział będzie jak ciepły promień słońca w chłodny dzień. Do końca listopada, zanurzcie się w opowieściach idealnych na długie, jesienne wieczory - bo czy jest coś lepszego niż książka, koc i herbata, gdy za oknem szaleje jesienna aura?

• GODZINY

• PONIEDZIAŁEK     8:00 - 14:00

WTOREK                8:00 - 14:00

ŚRODA                    8:00 - 14:00

CZWARTEK            8:00 - 14:00

PIĄTEK                   8:00 - 14:00

Biblioteka ma w sobie coś magicznego.

Jest niczym portal do wielu różnych światów.

Amo Jones

• KONSULTACJE: