• Książki w barwach jesieni
      • JESIEŃ W BIBLIOTECE
      • Jesień jest już w pełni! Oznaki jej panowania można zobaczyć w parku, lesie… i w naszej szkolnej bibliotece.
      • Po pierwsze książki
      • Witajcie w nowym roku szkolnym 2024/2025

• 13.09.2024 09:05
        • Czytanie książek to jak supermoc, która pozwala przenosić się w czasie i przestrzeni bez ruszania się z miejsca!
        • Wyobraź sobie, że możesz zostać piratem szukającym skarbów, astronautą odkrywającym nowe galaktyki lub detektywem rozwiązującym zagadki – wszystko to w zaciszu szkolnej biblioteki. W nowym roku szkolnym biblioteka czeka na was z otwartymi ramionami i półkami pełnymi przygód. Nie dajcie się prosić, przybywajcie tłumnie! Kto wie, może właśnie tam znajdziesz swoją następną ulubioną książkę, która zmieni twoje życie? Pamiętajcie, każda wielka przygoda zaczyna się od otwarcia pierwszej strony!

• GODZINY

• PONIEDZIAŁEK     8:00 - 14:00

WTOREK                8:00 - 14:00

ŚRODA                    8:00 - 14:00

CZWARTEK            8:00 - 14:00

PIĄTEK                   8:00 - 14:00

Biblioteka ma w sobie coś magicznego.

Jest niczym portal do wielu różnych światów.

Amo Jones

• KONSULTACJE: